intel ekran kartı sürücüsü güncellerken Bir sorun oluştu. Sistem hata kodu: 0x00000103 hatasının çözümü nedir?

 intel ekran kartı yüklerken karşıma Intel grafik sürücü yükleyici Bir sorun oluştu hatasın geliyor. Bir sorun oluştu - Yükleyici, bu sürücüyü doğru şekilde yükleyemedi. Daha fazla yardım için lütfen Intel Müşteri Destek Birimi ile iletişime geçin. Sistem hata kodu: 0x00000103 Çıkış kodu:1 hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    intel ekran kartı sürücüsü güncellerken Bir sorun oluştu. Sistem hata kodu: 0x00000103 hatası alıyorsan bu ekranda bir işlem yapma. Tamam butonuna bas. Açık olan tüm uygulamalarını kapat ve bilgisayarı yeniden başlat.

    Daha sonra Intel Sürücü Destek Asistanı uygulamasını çalıştır. Sürücü güncelliğini kontrol et.  yüksek ihtimalle sürücün güncel olacaktır.

    intel ekran kartı sürücüsü güncellerken Bir sorun oluştu. Sistem hata kodu: 0x00000103 genelde sürücü güncellense bile kullanıcı karşısına gelebiliyor. Dikkate almana gerek yok sürücü güncellemesi gerçekleşmiş oluyor.

    alattin alattin (16999)