intel grafik sürücüsü başlangıçta görünmeme sorunu

öncelikle iyi çalışmalar benim intel grafik sürücüsü gizli simgeleri gösterde var ama görev yöneticinde bulunan başlangıçta olan kısımda yok nvidia hotkey cclenear var intel grafik sürücüsüde vardı şimdi yok bu sorunu nasıl giderebilirim birde başlangıçta açılan gereksiz programları regedit kayıt defterinden bilgisayar sembolüne tıklayıp ctrl+F tuşuna basıp program adını yazıp taratsam bulunan dosyayı silsem zararı olurmu

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kayıt defteri içinden bu tür bir yöntemle silme yapmanızı önermiyorum.

    Başlangıçta açılan programları kapatmak için  Başlangıçta çalışan gereksiz programları nasıl kaldırırım? linkinde anlatılanları yapın.

    Eğer saatin orada, gizli simgeleri göster dediğinizde bahsettiğiniz programları görüyorsanız çalışıyorlar demektir. Bunları illa başlangıç bölümünde görmeniz gerekmiyor.

    hakan hakan (15409)
    9 yıl önce cevaplandı

      çok teşekkür ederim hakan bey aynen öyle gizli simgeleri gösterde var ama görev yöneticisinin başlangıç sekmeninde görünmüyor sagolun bilğileriniz için

      efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)