intel hd grafics

aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcılarında intel grafics görünmüyor. intelin sitesinden destek asistanına girdim burada intel hd grafics 4000 var ama aygıt yöneticinde yine yok. 1 update geldi fakat indirmeyi başlatınca 'bu sistem,yazılımı yükleme gereksinimlerini karşılamıyor' hatası verdi ne yapmam lazım?

bekirkekik bekirkekik (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Eğer bilgisayarın güncel değil ise Windows update ile güncellemeyi dene çünkü Windows'a format attığın zaman tüm ekran kartı vs. driver leri siliniyor ve Windows update bunları buluyor ve yüklüyor bilgisayarına. Eğer bilgisayarında lisans yok ise windows update yapamazsın ama lisans yüklersen bilgisayarına Windows update yapa bilirsin

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bilgisayarımı windows update ile tarattığım zaman İntel geldi ve yükledi teşekkür ederim. bekirkekik 4 yıl önce

    İşlemci modelin nedir ? Laptop marka/Model belirtirmisin.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      asus x550ld intel core i5-4210U

      bekirkekik bekirkekik (3)