Intel HD Graphics 3000 > 4000

Windows 10 kullanıyorum.Bilgisayarım açılırken Windows Resmi çıktıktan hemen sonra siyah ekranda donuyor kalıyor.Bende Power tuşuna basarak,uyku moduna alıyorum ve yeniden açıyorum.Bunun çözümünü araştırırken,bulduğum bir site de Intel HD Graphics 3000 sürücü yazılımını güncelleştir tuşuna basarak,Intel HD Graphics 3000'i Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı'na dönüştür önerisini gördüm.Sizce bunu yaparsam sorunum çözülür mü ?

NOT : Bir diğer küçük sorum daha olacak.Ben Intel HD Graphics 3000 kullanıyorum fakat

  • Sürücü Yazılımını Güncelleştir
  • Sürücü Yazılımı İçin Bilgisayarımı Tara
  • Bilgisayarımdaki Aygıt Sürücüleri Listesinden Seçmeme İzin Ver

Yollarını izlediğimde karşıma Intel HD Graphics 4000 seçeneği çıktı.Bunu 4000'e geliştirirsem sorun olur mu ?

http://i.hizliresim.com/y4ZA7a.png

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    değişiklikleri tara seçeneğini tılkatın birde başlangıç onarma yapın başlat / cmd exe sağ tıklatın yönetici olarak çalıştırın bu komutu yapıştırın entr a basın    chkdsk C: /c

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sorun devam ediyor.Dediklerinizi bire bir yaptım.Ancak hala açılırken siyah ekranda kalıyor. ahmetsamil 7 yıl önce