Intel HD Graphics Format Sonrası Boyutu Düştü

Windows 8.1den Windows 7 ye format attım windows 8.1de ekran kartı 2gb idi.Windows7 kurunca 775 mb oldu sürücülerini de güncelledim ama çözemedim

kullanici611834 kullanici611834 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8.1 ekran kartına daha fazla bellek bırakıyor olabilir, bu veriye dxdiag üzerinden mi baktın? AIDA64 gibi programlarla da bakıp değerin kaç olduğunu söyleyebilir misin?

    alpucr1 alpucr1 (9)
    7 yıl önce cevaplandı

    • dxdiagtada aynı şekilde kullanici611834 7 yıl önce
    • aıda64 tede 739685kb kullanici611834 7 yıl önce
    • Merhaba sistemimin anakart arızası çıkarmasından dolayı geç cevap yazdım umarım sorununuz çözülmüştür. Fakat çözülmediyse ekran kartınız Windows 8.1 e uyumlu olacak bir yazılım ile üretilmiş olabilir. Eğer oyun veya programlarda FPS kaybı yaşamıyorsanız (Anormal bir kayıp) tereddüt etmeniz gereken bir sorun yok demektir. alpucr1 7 yıl önce