Intel HD Graphics oyunlarda düşük performans sorunu

Arkadaşlar benim bilgisayarımın 1760MB sanal belleği var ama oyunlarda fazlasıyla kasma yaşıyorum. Her çözümü denedim ama olmadı. Oyunlarda ekran kartını normal düzeyde gösteriyor ama yine en düşük ayarlarda bile kasma yaşıyorum. Sorun hakkında çözümlerinizi bekliyorum.

xacheryking xacheryking (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İşlemciye entegre dahili Intel grafik çözümünü kullanıyorsun. Intel HD Graphics çözümleri günlük ofis kullanımı ve temel multimedya işlemleri için tasarlanmış düşük güç tüketimli grafik birimleridir. Bu nedenle bu grafik biriminden yüksek performans beklemek yanlış olacaktır. Grafik kartlarında performansı bellek belirlemez. Kullanılan GPU ( grafik işlemci) ve mimari performansı belirler.

    Harici grafik birimi olduğuna dair ekran görüntüsünde bir şey göremiyorum. Bilgisayarının marka ve modelini yazar mısın?

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      Kasa sonradan alma. Marka asus ama model hakkında bilgim yok. Bir bilgisayarcıyada sormuştum sorunu oda dahili felan bişeyler anlatmıştı ama pek anlamadım. Harici ekran kartı felan almam sorunu çözermi?

      Ve şu işine yararmı?

      xacheryking xacheryking (3)