Intel HD Graphics yanıt vermeyi kesti sorunu nasıl çözülür?

Isı testini yaparken intel hd graphics driver for windows8R görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti dedi ben windows 7 kullanıyorum ve sürücüsünü casper ın sitesinden win 7 64 bit olarak indirdim ne alaka?

nbeyazx nbeyazx (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İntel HD Graphic Card, Onboard ekran kartı demek yani Ekran kartı verilerini İşlemciden alıyor.

    Isı Testi yapma derim çok riskli hele bir laptop'a yapmak...

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • teknik arıza için gerekliydi nbeyazx 6 yıl önce
    • tamam... nvidiagtx 6 yıl önce

    Ekran kartının sürücüsü Windows 7 ve Windows 8 için aynı olabilir. Bu durumda sen Windows 7 kullanıyorken çıkan hatanın intel hd graphics driver for windows 8 şeklinde olması kafanı karıştırmasın. Sürücün işletim sistemi ile uyumsuz olsa zaten yüklenmez.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim nbeyazx 6 yıl önce