intel kaby lake i3 7100 3.9 işlemcili Oyun bilgisayar

merhabalar bi bilgisayar alıcaktım oyun bilgisayarı bütçemede uygun sistemide uygun görünüyor

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayar güzel dizilmiş, güzel bir fiyat/performans bilgisayarına benziyor. Makinede sizin de söylediğiniz gibi eksik bir parça SSD gibi duruyor. SSD ile bilgisayarınız hak ettiği hızına kavuşacaktır. SSD ile günlük kullanımınızı harddiske oranla 4-5 kat daha hızlı yapabilirsiniz. Ancak oyunlarda performans artmayacak sadece oyun yükleme ekranlarında kısalma görülecektir.

    Ayrıca diğer sorunuza istinaden optik okuyucu bilgisayarınıza takabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim sağolun ssd kaç gb lık almam gerekli 250 gb veya 500 gb olurmu nvidiagtx 6 yıl önce
    • yeterki hızlı olsun nvidiagtx 6 yıl önce
    • mesela bu pc de gta v kaç fps görülebilir the long dark indircem birde nvidiagtx 6 yıl önce
    • daha almadım alıcam nvidiagtx 6 yıl önce
    • birde 3 mb ön belleği var işlemcinin oyun açılışlarında gecikme olurmu nvidiagtx 6 yıl önce
    • Kaç gb karar vermek sizin elinizde. Ancak SSD fiyatlarının normal harddisklerden daha pahalı olduğunu düşünürsek 240 GB lık ssdler idealo olacaktır. Henüz daha sadece SSD kullanarak tüm verileri saklamak için erken. Siz 240 GB SSD nize Windows + kullandığız programlar ve çok sık oynadığız oyunları (eğer sığacaksa) kurabilir, diğer tüm film, dizi, video gibi içeriklerinizi harddiskte tutabilirsiniz. Zaten genelde çoğu kişi bu şekilde kullanıyor. @nvidiagtx ismailsarp 6 yıl önce
    • hem ssd hem hdd olabilirmi nvidiagtx 6 yıl önce
    • birde 3mb ön bellek işlemci var yani kasarmı oyunlar nvidiagtx 6 yıl önce
    • tabiki olabilir, onu çok kafanıza takmayın. İşlemciniz gayet yeterli ve açamayacağı bir oyun henüz yayınlanmadı :) @nvidiagtx ismailsarp 6 yıl önce
    • merhaba çok soru soruyorum ama işimi sağlam almak istiyorum bişey dicem bunda HDMI girişi yokmuş sonradan takulurmı nvidiagtx 6 yıl önce
    • Alacağınız ekran kartında hdmi çıkışı mevcut ? Anakartta olmaması kafanıza takıldıysa ona takılmayın. @nvidiagtx ismailsarp 6 yıl önce
    • teşekkürler nvidiagtx 6 yıl önce
    • ben toplanmış alıcam nvidiagtx 6 yıl önce
    • http://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/oyuncu-masaustu/intel-kaby-lake-i3-7100-3-9ghz-gtx1050ti-exoc-4gb-8gb-ddr4-1tb-hdd-500w-oyun-bilgisayar.html nvidiagtx 6 yıl önce
    • site bu hdmi çıkışı mevcut değil diyor nvidiagtx 6 yıl önce
    • orada anakartın üzerinde yoktur diye kastedilmiş muhtemelen. Alacağınız ekran kartı üst seviye. Ayrıca artık hdmi çıkışı olmayan ekran kartı kalmadı gibi birşey yeni çıkan serilerde. @nvidiagtx ismailsarp 6 yıl önce
    • peki site güvenilirmi nvidiagtx 6 yıl önce
    • @ismailsarp nvidiagtx 6 yıl önce
    • @nvidiagtx kesinlikle teknobiyotik en güvenilir sitelerden biridir. ismailsarp 6 yıl önce