İntel pentium Pc nasıl

İntel Pentium 2.80 ghz nasıl

Sadece buna cevap verirseniz sevinirüm

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Pentium G6950 işlemcisi 2 çekirdek / 2 işlem kapasitesine sahip. Core i3 performansını veremeyecektir. İşlemci ne çok kötü ne de çok iyi denilebilir. Bu amacınıza göre değişecektir. Yoğun bir program kullanımı altında performansı zayıf gelebilir. Ancak genel günlük kullanım ve cs go, online tarzı oyunlarda sıkıntı çıkartmayacaktır. Büyük oyunlarda ise ekran kartına darboğaz yapacak ve muhtemelen fps nin daha az olmasına neden olacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

      Çok eski bir işlemci tavsiye etmem.

      fulla11 fulla11 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

        Günümüz online oyunlar için gayet iyi bir işlemci yani bu oyunlar Zula Lol vs gibi oyunlar içindi

        Onun haricinde sağlam bir işlemci modeli ben mesela 2,60ghz lik kullanıyorum gayet iyi benim için yani 2014-2015 tarihli oyunlarda zorlanabilir.

        Ama artık günümüzde i5 i3 veya daha iyisi kullanılmakta sanmıyorsam intel pentiumun son bir işlemcisi resmen GTA V e kafa tutuyordu  ve gayet te çok güzel bir performans veriyordu

        lucas77 lucas77 (199)