Intel Rapid Start teknoloji nedir?

Intel Rapid Start teknoloji nedir? Intel Rapid Start teknoloji  ne işe yarar?

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Intel Rapid Start teknolojisi, bilgisayarınızın derin uykudan hızlıca uyandırmaya böylelikle, zaman ve enerji tasarufu yapmanızı sağlayan, bilgisayarın açılış performansını iyileştiren bir Intel teknolojisidir.

    Intel Rapid Start teknolojisi sayesinde bilgisayarınızı kullanmadığınız anlarda, bilgisayarınız daha az enerji tüketir.

    Intel Rapid Start teknolojiyle zamandan tasarruf edersiniz. Ultrabook kullanıyorsanız, Intel Rapid Start teknolojisi pilinizin daha uzun süre dayanmasını sağlar.

    Intel Rapid Start Teknolojisi Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

    • Intel® Z77/H77/Q77 Express Chipset tabanlı masaüstü anakart
    • LGA1155 paketinde Intel®  Core işlemci
    • Solid State Drive (SSD)
    • Sabitdisk (Intel Smart Response Teknoloji için opsiyonel)
    • İşletim sistemi Microsoft Windows 7* (32 bit veya 64 bit)
    • Intel Rapid Start Teknoloji yazılımı
    hakan hakan (15394)