İntel SDK For OpenCL Cpu Only Runtime Package Ne İşe Yarıyor ?

Merhabalar. Windows 10 Pro kullanıyorum. Sistemime format attım, manuel olarak intel graphics 3000 ekran sürücü yazılımını yükledim, yanında İntel SDK For OpenCL Cpu Only Runtime Package yüklemiş. Bu ne işe yarıyor ? Önemli mi ? Bunu denetim masasından kaldırırsam sıkıntı yaratır mı ? Teşekkürler 😊

Gorsel Linki: https://www.hizliresim.com/c333hx1

erhan23 erhan23 (10)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Intel SDK For OpenCL Cpu Only Runtime Package intel uygulamalarının kullandığı - bazen sürücülerin ek bir yazılım paketi. Intel SDK For OpenCL Cpu Only Runtime Package uygulama olarak doğrudan çalışmaz fakat intel sürücüleri veya intel uygulamaları kullanır. Bu sebepten kaldırma, sana bir zararı yok. Olması gereken bir yazılım.

    hakan hakan (15424)
    2 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim, kaldırmayayım o zaman 😊 erhan23 2 yıl önce

    Biraz araştırma yaptım ve sonuç olarak bu Intel sürücüsü için yardımcı program benzeri bir yazılm diyebilirm. Silmenizde bir sakınca yok.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • anladım, teşekkürler. erhan23 2 yıl önce