Intel Security True Key kaldırma

Intel Security True Key kaldırmak istediğimde hata alıyorum, Intel Security True Key kalkmıyor.

True Key
Bir sorun oluştu. Lütfen pencereyi kapatıp tekrar deneyin

Intel Security True Key nasıl kaldırılır?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 6 Cevap

    Intel Security True Key kaldırma

    Eğer TrueKey uygulamasını kaldırırken Bir sorun oluştu. Lütfen pencereyi kapatıp tekrar deneyin hatası alıyorsanız aşağıdaki işlemleri deneyin.

    TrueKey programını denetim masasından kaldırmak istediğinizde muhtemelen yukarıdaki hatayı alacaksınız.

    Intel True Key kaldırma videolu anlatım için: uzmanim.net  true key kaldırma videolu anlatım

    Intel Security True Key kaldırma kesin çözüm:

    1. Öncelikle buradan Mcafee kaldırma yazılımını indirin.
    2. indirdiğiniz MCPR.exe dosyasını çift tıklayın.
    3. Next'i tıklayın.
    4. İkinci ekranda  Agree seçeneğini seçin. Next'i tıklayın.
    5. Security Validation ekranında gördüğünüz karakterleri kutuya yazın. Büyük küçük harfe dikkat edin.
    6. Kaldırma işlemi devam ederken bekleyin.
    7. Daha sonra işlem bittiğinde bilgisayarı yeniden başlatın.

    Alternatif çözüm Intel Security True Key kaldırma

    1. Bilgisayarımcan C sürücüsüne gidin.
    2. Program Files altında Intel Security klasörünü bulun. Eğer 64 bit sistem kullanıyorsanız uygulama C:\Program Files (x86) klasöründe olabilir.
    3. Daha sonra True Key klasörüne gidin.
    4. Bu klasörde bulunan Uninstall.exe dosyasını sağ tuşla tıklayın ve yönetici olarak çalıştırı seçin.
    5. Açılan pencereden Remove butonuna tıklayın.

    Bu işlemden sonra Intel Security True Key uygulaması başarı ile kaldırılacaktır.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • thank you ondersezen 7 yıl önce
    • @ondersezen rica ederim murat 7 yıl önce
    • abi uninstall.exe diye bir dosya yok ama nuruuu 6 yıl önce
    • abi bide bende MCPR .exe yuklenmiyor.NSIS ERROR yaziliyor lutfen yardimm nuruuu 6 yıl önce
    • ben true key programina giris yapmadim yine de kaydedermi sifreleri? nuruuu 6 yıl önce
    • bu lanet progradan krtulamiyorum lutfen yardim edin.NSIS nasil cozulur off nuruuu 6 yıl önce

    admasın adam sayende sildim nalet programı eyw gardaş

    kral2727 kral2727 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • ne işe yarıyo intel security true key ??????? katil213 6 yıl önce

    Ya ben Uinstall.exe deyilde Uinstaalı buluyorum ondada remove diye birşey yok şu programdan hayla kurtulamadım ne yapabilirim lütfen yardım edermisiniz.

    isaumut isaumut (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      ALLAH RAZI OLSUN

      huseyinacar huseyinacar (3)
      7 yıl önce cevaplandı

        ilk uygulamayı yaptım ve kaldırdım. iki saat önce yapsaymışım keşke. çok kolay oldu. teşekkürler.

        hakanes hakanes (1)
        6 yıl önce cevaplandı

          Ya ben bu uygulamanın dosyalarını sildim daha önceden gider diye ama gitmedi dosyalarını yükleyip mi yapayım bu dediğiniz aşamaları

          noktum41 noktum41 (1)
          6 yıl önce cevaplandı

          • Mcafee programını kullanabilirsin. hakan 6 yıl önce