intel xeon e3 1220 v2 oyun oynatır mı?

Arkadaşlar bende intel xeon e3 1220 v2 model işlemci var buna uygun bir ekran kartı alsam 4gb ramla oyun oynatır mı gta 5 pubg mobile gibi oyunları??

winxp winxp (17)
3 yıl önce sordu

  • gta 5 i o bilgisayarda oynayacak kadar grafigi düşdümü yaa hiç farkında degilim adils 3 yıl önce
  • İntel core 2 quad 9650 amd radeon HD 5500 series 128 bt 1gb ekran kartı ve 7gb ramla gta 5 oynayabilirmiyim? @adils winxp 3 yıl önce
  • Bilmiyorum ki . @hydra ya ben de sordum adils 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

İşlemcinin denginin i5 2500 olduğu söyleniyor, yani yaklaşık değerler... Ekran kartı alırsan bi nebze düşük ayarlar 720p'de rahatça oynatacağını düşünüyorum.

hydra hydra (3800)