İntel xeon işlemciler oyun oynatır mı?

Arkadaşlar bende bir anakart var çalışıyor ve üstünde intel xeon işlemci var modelini ve numarasını bilmiyorum eğer bu işlemci oyun oynatırsa Bi 6gb Ram ve 2gb ekran kartı alıcam acaba oyun oynatır mı?

winxp winxp (17)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Xeon'un türlü türlü işlemcileri var, oyun oynatanı var oynatayamanı var genel olarak güçlü işlemciler oldukları için soğutma sıkıntısı çekersin. Oynayacağın oyuna gröe değişir. Üstündeki termal macunu temizleyip seri  numarasını görebilirsin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Model Numarasına bakamamın nedeni termal macun değil anakart çok değişik mesela Ram soketleri anakartın üst tarafında yer alıyor işlemciyse tam ortada yer alıyor ve üstüde bir demirle kapatılmış o yüzden model numarasını bulamıyorum @hydra winxp 3 yıl önce