IntelSoftwareAssetManagerService.exe nedir?

Görev yöneticisinde adı IntelSoftwareAssetManagerService.exe olan bir dosya var virüs olabilir mi? Bazen bilgisayar yavaşlıyor bakıyorum  IntelSoftwareAssetManagerService.exe dosyası çok cpu kullanıyor.

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarında bir Intel donanım varsa IntelSoftwareAssetManagerService.exe uygulamasını görev yöneticisinde görmen doğaldır.

    Bu dosya Intel® WiDi Software Asset Manager uygulamasına ait. IntelSoftwareAssetManagerService.exe dosyası güvenilir bir dosya, virüs değil.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

      IntelSoftwareAssetManagerService.exe virüs değildir intel'in bir programı ama virüs olduğunu sanıyor isen

      Görev yöneticisini aç ve IntelSoftwareAssetManagerService.exe'ye sağ tıkla ve dosyasının konusuna git

      Ardından Virüs Tarama'ya sürükle ve tara

      darkcrak darkcrak (5168)