interceptsport.com güvenilir mi?

Merrell bot almak istiyorum. Google aramalarında merrellindirim.com diye bir sitede aradığım botu buldum. Fiyatı da diğer sitelere göre çok daha ucuz. Fakat merrellindirim.com sitesine girdiğimde interceptsport.com diye başka bir web sitesi açılıyor.  Daha önce merrellindirim.com veya interceptsport.com sitelerinden alışveriş yapan var mı? interceptsport.com güvenilir mi?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    interceptsport.com sitesini inceledim. Ayrıca şikayet var sitesini de kontrol ettim. Site güvenilir değil. Sitede adres, telefon gibi iletişim bilgileri yok. Satıcının kimliğine dair hiç bir şey yok.

    Böyle bir siteden alışveriş yapmayın.  Fiyatlarda piyasadaki fiyatların yarısı kadar. Baya dolandırıcılık kokuyor. Şikayet var sitesinde de sipariş verip aylardır sipariş bekleyenlerin mesajları var.  Bu tür sitelerden uzak durun. Güvenilir, bilindik siteleri kullanın.

    Bir site aynı ürünü anormal derecede düşük fiyata satıyorsa, rakiplerine göre %50 daha ucuza veriyorsa orada bir sahtekarlık vardır.

    hakan hakan (15424)