İnternet altyapı sorgulama sitelerinin hangisi doğru?

Yaşadığım adreste internet altyapısını kontrol ettiğimde her kontrol sitesi farklı bir sonuç veriyor bunun sebebi nedir ve bunlardan hangisine güvenmeliyim.

Netspeed Altyapı Sorgulama
Millenicom Altyapı Sorgulama
Turknet Altyapı Sorgulama

kullanici742083 kullanici742083 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Turknet'den sorgulattığınız alt yapı size Turknet'in size verebileceği en yüksek hızı der fakat diğer markalar da sorgulattığınız değerler size o markanın size verebileceği en yüksek hızı söyler. Alt yapınız büyük ihtimalle VDSL olduğu için değerler farklı çıkıyor her sistemde.

    Eğer evinize internet bağlatmayı düşünüyorsanız size Turknet'i önerebilirim.

    Eğer Turknet'e geçmeyi düşnürseniz şu davet kodu ile katılabilirsin:  PUM16AN38OHM

    darkcrak darkcrak (5170)
    2 yıl önce cevaplandı

      Hangisinde kaç çıkıyor?

      hydra hydra (3812)