İnternet Bağlantı Paylaşımı etkinleştirilirken bir hata oluştu. (null)

Ağ bağlantımı ethernet kablosu ile paylaşmak istediğimde böyle bir sorunla karşılaşıyorum daha önceden böyle birşey yoktu kullanıyordum ama bugün böyle bir hata verdi.

daradevil124 daradevil124 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Windows ve R tuşlarına birlikte bas
    2. Çalıştır ekranına services.msc yaz ve enter tuşuna bas.
    3. Aşağıdaki servislerin Başlangıç Türü Otomatik olarak değiştir.
    4. Her servis için bu kontrolleri yap.
    5. Sonra bilgisayarı yeniden başlat.

    İnternet Bağlantı Paylaşımı etkinleştirilirken bir hata oluştu hatasını düzeltmek için kontrol edilecek hizmetler:

    • Application Layer Gateway Service (Uygulama Katmanı Ağ Geçidi Hizmeti)
    • Network Connections (Ağ Bağlantıları)
    • Network Location Awareness (Ağ Konumu Tanıma)
    • Plug And Play (Tak ve Kullan)
    • Remote Access Auto Connection Manager (Uzaktan Erişim Otomatik Bağlantı Yöneticisi)
    • Remote Access Connection Manager (Uzaktan Erişim Bağlantı Yöneticisi)
    • Remote Procedure Call (RPC)(Uzaktan Yordam Çağrısı (RPC))
    • Telephony (Telefon)

    Sorun devam ederse kullanıcı hesap denetimini kapatmayı dene:

    Kullanıcı Hesabı Denetim (UAC) Nasıl Kapatılır?

    1. Kullanıcı Hesabı Denetim Ayarları'nı açmak için Başlat düğmesini  ve ardından Denetim Masası'nı tıklatın. Arama kutusuna uac yazın ve Kullanıcı Hesabı Denetimi ayarlarını değiştir'i tıklatın.

    2. Aşağıdakilerden birini yapın:

      • UAC'yi kapatmak için, kaydırıcıyı Hiçbir zaman uyarma konumuna getirdikten sonra Tamam'ı tıklatın.  Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin. UAC'nin kapatılması için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir.

    hakan hakan (15424)