İnternet Bağlantısı hatası DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET nasıl çözülür?

Hocam Merhaba ; 1 hafta kadar bir süre içerisinde süperonline 16 mb/s internet bağlatmıştık.Ancak ilk günkü kullanımdan sonra wifiden internete erişmeme rağmen bilgisayardan erişemiyorum.Her ne kadar çözüm varsa internette denedim. Bu web sayfası kullanılamıyor.DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET diyor.Bilgisayarımın ekranının sağ alt kısmında bulunan pc biçimindeki Simgede sıkıntı yok gözüküyor ağa bağlı olarak.Lütfen Bu sorunu çözmeme yardımcı olun.Kafayı yemek üzereyim :(

gencocuk1 gencocuk1 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba daha önce DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET sorununun çözümü ile ilgili uzmanim.net te bir soru sorulmuş ve cevabı verilmiş aşağıdaki linkten çözüme ulaşabilirsiniz.

    DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET hatası nasıl çözülür?

    ismailsarp ismailsarp (6010)