İnternet Bağlantısını yapamıyorum diğer cihazlardan bağlanıyorum fakat kablolu bağlantıda bağlanamıyorum

Abiler şimdi ben normalde bağlanıyordum internete fakat bir gün aniden gitti .Diğer cihazlardan bağlanıyorum fakat kabloyla bağlandığımda internet var gözüküyor fakat açılmıyor NOT:boşuna cmd ye kod yaz demeyin onları denedim

ben1907 ben1907 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    DNS değiştir, düzelir..

    8.8.8.8  ve  8.8.4.4 yapabilirsin. Yine olmazsa ethernet bağlantını önce devre dışı bırak sonra yeniden devreye al. Yine düzelmezse buraya yaz.

    http://uzmanim.net/soru/laptopta-internet-var-ama-tarayicilar-baglanamiyor-hatasi/13771

    temmuz temmuz (12505)