Internet Download Manager Bağlantıları IDM'ye aktar seçeneğini nasıl kapatabilirim?

İnternet Download Manager ile bir video sitesinden video indirince Bağlantıları İdm'ye Aktar seçeneği karşıma çıkıyor.Bunu nasıl kapatabilirim?

komando82 komando82 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Admin soruma cevap verir misiniz?

    komando82 komando82 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      IDM ile kullandığınız tarayıcıyı Gelişmiş tarayıcı ilişkilendirilmesini kullan seçeneği ile ilişkilendirmişseniz bu durumu yaşıyor olabilirsiniz.Ayrıca sorunuzu net olarak anlaşılmıyor gibi.Görsel ile konuyu desteklerseniz daha anlaşılır hale gelecektir.

      Kendimden örnek verirsem örneğin YouTube üzerinde bir video üzerinde boş bir yere sağ tuş ile tıklanıldığında Tüm bağlantıları idm ile indir seçeneğini çıktığın görebilirsiniz.Aksi halde bu pencerenin çıkmaması gerekiyor.

      Son olarak IDM --> İndirmeler --> Seçenekler yolu ile seçenekleri açın.Üstteki sekmelerden Dosya Türleri bölümüne gelin.Bu ekran üzerinden IDM ile indirmek istemediğiniz dosya uzantılarını silebilirsiniz.Ayrıca IDM nin otomatik yakalamaması istenilen web sitesi de buraya eklenilebilir.

      ismailsarp ismailsarp (6010)