Internet Download Manager benzeri uygulamalar neler?

" Internet Download Manager " seri numarası istiyor o yüzden indirme yapamıyorum, ücretsiz benzer uygulamalar var mı?

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Elbette var fakat hiçbiri benim gözümde İnternet download manager kadar iyi performans sağlayanı görmedim fakat ücretsiz olan programlarda var elbette.

    Xtreme Download Manager nedir? Xtreme Download Manager nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5158)