internet download manager bu uzantı chrome web mağazası politikasını ihlal ediyor uyarısı

Google chrome uzantılar sekmesini açtığımda internet download manager eklentisinde bu uzantı chrome web mağazası politikasını ihlal ediyor şeklinde ifade geçiyor. Çokça kullandığım program olmasına rağmen böyle bir şeye ilk defa rastlıyorum.Bunun anlamı nedir? Yapmam gereken bir şey var mı? Şimdiden teşekkürler.

komando82 komando82 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görünen uzantı IDM Integration Module uzantısı mı?

    Google Chrome uzantıların artık sadece Chrome Web Magazasından indirilmesine izin veriyor.

    Bildiğim kadarı ile Internet Download Manager  yüklendiğinde bu uzantıyı otomatik yüklüyor. Bu da politika ihlali anlamına geliyor. Bildiğiniz güvendiğiniz uzantılarda bu uzantı chrome web mağazası politikasını ihlal ediyor uyarısı alıyorsanız bunu göz ardı edebilirsiniz.

    Bir de ortalıkda Internet Download Manager eklentisi görünümünde sahte uzantılar var. Bunlardan biri olmadığına eminseniz bir sorun yok. Kullanmaya devam edebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)