Internet Download Manager FREE(Ücretsiz) sürümü var mı?

Merhaba;

İDM (İnternet Download Manager) FREE (Ücretsiz) sürümü var mı?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Internet Download Manager ticari bir program olduğundan ücretlidir.Ücretsiz versiyonu bildiğim ve araştırdığım kadarıyla bulunmuyor. Ücretsiz bir indirme yöneticisi arıyorsanız, alternatif programlar bulmak durumundasınız.

    Free Download Manager, EagleGet gibi uygulamalar ücretsiz indirme yöneticilerine bazı örnekler.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

      Internet Download Manager'in ücretsiz versiyonu bulunmuyor. Ücretsiz alternatifler var ama IDM kadar başarılı değiller bence

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        internet download manager ömür boyu lisans (tıkla)

        Bir defa para ver, ömür boyu kafan rahat olsun. Ben bunu seneler önce yaptım, sanada tavsiye ederim :)

        Ve sen bunu herhalde başta youtube olmak üzere web'de video download için istiyorsun, öyle olmalı. Bununla alakalı olarakta çok başarılı ve problemsiz bir download yöneticisi olduğundan hiç kuşkun olmasın. Çok memnun kalarak kullanırsın, bu kesin :)

        temmuz temmuz (12505)