Internet Download Manager ile Netflix'ten film indirebilir miyim?

İnternet Dowland Manager Url video indirme yapamıyorum video linkini url kısmına yapıştırsamda video olarak inmiyor video olarak seçsemde inmiyor nasıl url ekleyerek video iner yardımcı olursanız mutlu olurum

mevlutkok mevlutkok (5)
5 yıl önce sordu

  • Netflix uygulamasından indirebilirsin orda indir secenegi var kemal00 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Yaşadığın asıl problem, videonun sağ üst köşesinde "bu video dosyasını indir" yazısının çıkmaması mı?

Netflix ve dileyen bazı film siteleri, Internet Download Manager tarzında video indirme programlarını özel yöntemlerle engeller. Sunucuların özel yöntemlerle kapatırlar. Özellikle Netflix buna çok ciddi önlemler almıştır. Yani amacına ulaşamayacaksın maalesef.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • aslında şey netflixden indirme yapabilirmiyim diye denedim sağ üstte indir çıkmıyor ama youtubede,twitchde çıkıyor url ile vide inmezmi ? mevlutkok 5 yıl önce
  • Boşuna uğraşmışsın. Netflix ve dileyen bazı video platformları Internet Download Manager gibi programları özel yöntemlerle engeller. Özellikle Netflix buna çok ciddi önlemler almıştır. Yani amacına ulaşamayacaksın maalesef. @mevlutkok omercik 5 yıl önce

" FilxGrap " programı ile indirebilirsin..

Özelden link atacam dostum.

ybaskin34 ybaskin34 (1440)