Internet Download Manager indirme bittiğinde indirme tamanlandı penceresini açmıyor

IDM, Internet Download Manager indirme işlemi bittiğinde dana önceden indirmenin tamamlandığına dair bir pencere açıyordu. Fakat artık açmıyor. IDM, indirme tamamlandı iletişim kutusu nasıl tekrardan gösterilir hale getirilir?

hakan hakan (15409)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IDM güncelleme işleminden sonra Indirme tamamlandı iletişim kutusunu göstermemeye başladıysa, bunu IDM ayarlarından tekrar açabilirsiniz.

    İndirme tamamlandı penceresini açmak için;

    1. IDM ana program penceresini açın.
    2. İndirmeler > Seçenekleri tıklayın.
    3. Internet Download Manager Yapılandırma penceresi altında İndirmeler sekmesini tıklayın.
    4. İndirme tamamlandı iletişim kutusunu göster seçeneğini işaretleyin.
    5. Tamam butonuna basın.

    Bu işlemden sonra artık download işlemi tamamlandığında IDM size indirme tamamlandı kutusunu gösterecektir.

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Eskiden varsayılan olarak göster seçeneği işaretliydi, şimdi tam tersini mi yapmaya başladılar acaba. ismailsarp 7 yıl önce
    • @ismailsarp olabilir. Az önce bir arkadaşım telefonda sordu. Geçenlerde benimde başıma gelince yazayım dedim. hakan 7 yıl önce