İnternet Download Manager Sahte Serial Uyarısı

https://i.hizliresim.com/GZV5W6.png

Selamlar. Linkteki Görseldeki uyarının ekranıma gelmemesi için ne yapmalıyım ? Ayarı varmıdır ?
( Yeniden crack vs. biliyorum. Ekrana görseldeki uyarının gelmemesi için ayar varmıdır onu soruyorum ? )

erhan23 erhan23 (10)
4 yıl önce sordu

    Toplam 8 Cevap

    Merhaba çözüm aslında basit Revo uninstaller indir idmyi kaldır tüm kalıntılarıyla beraber siler bu program daha sonra bilgisayarı yeniden başlat ve yeni sürüm idm crack i kur, güncelleme uyarılarını görmezden gel uygulamayı güncelleme yoksa yine aynı sorunla karşılaşırsın iyi günler.

    umutrc umutrc (13)
    4 yıl önce cevaplandı

      onun bi kapatma dügmesi olacagını sanmıyorumm uygulamanın hata uyarısı bildiriyor.
      Ayarlardan bildirim veya uyarıları kapata bilirsin olmazsa başka araçlarla crackleme işlemi yapmalısın.

      krsn krsn (233)
      4 yıl önce cevaplandı

        bir ayar yoktur. Sorun tamamen crackleme işleminden kaynaklı bu durumdan yalnızca doğru crack ile kurtulabilirsin.

        semm65 semm65 (85)
        4 yıl önce cevaplandı

          Bu sorunun çözümü çok kolay:

          Sen korsan indirdiğin zaman IDM'yi o crack'ı yapıyorsun ve artık lisanslı oluyor ama IDM uygulamasına güncelleme gelince ve güncelleyince artık o lisansı Sahte lisans olarak algılıyor ya tekrardan Cracklıyacaksın ya da hiç güncellemeyeceksin.

          Çözümü ise:

          IDM'yi tekrardan crack programı ile cracklamak.

          Öneri:

          Bir çok uygulamayı satın almak yerine crack'ı tercih ediyoruz ama bu uygulamayı yapanlar emek verip de yapıyorlar sizler de bu emeği hırsızlıkla karşılıyorsunuz lütfen Crack yerine orjinal sürümünü alın.

          Crack yapmanı önermiyorum.

          darkcrak darkcrak (5158)
          4 yıl önce cevaplandı

            Böyle saçma sapan konular açmayın madem crack yapmasını biliyorsun crack yap, crack yapmadan gelmesini istemiyorsan git satın al bu kadar basit.

            hydra hydra (3800)
            4 yıl önce cevaplandı

              Crack kullanımlarında bu durum normaldir.  Varsa yeni sürüm crackli halini yükle.  Bununla ilgili bir ayar yok. IDM bunu bir seçenek olarak sunmuyor. Senin sahte seri numarası ile kullandığını tespit etmiş seni uyarıyor ve rahatsızlık veriyor. Yapmak istedikleri şey bu zaten. Bunu da seçenek olarak sana sunmuyor. Sen sahte yazılım kullanıyorsun diye gözünü sokuyor.

              murat murat (12492)
              4 yıl önce cevaplandı

                kimse crack'sız ürün kullanmaz. Parası olan zaten gider alır. Hırsızlık nedir arkadaşım ??? Kavanoz dünyada ne hırsızlıklar ne pislikler var. Benim yaptığımmı hırsızlık ? Yorum yapmazsın, cevap vermezsin gönderime olur biter. Masumene işine girmeyin :) Crack sız bilgisayar kullanıcısı vamı ? Bence yok ;)

                Diğer cevap veren arkadaşlar eyvallah sağolun ama çözüme  'BEDAVA' ulaşamadım.

                erhan23 erhan23 (10)
                4 yıl önce cevaplandı

                  -2

                  Aynı Sorun Bendede VAR

                  andromobil andromobil (74)
                  4 yıl önce cevaplandı

                  • Yorum yazmak için yazma :/ darkcrak 4 yıl önce