Internet Download Manager sınırsız kullanma ?

Arkadaşlar ben ınternet download manageri indireli 2-3 gün oldu bu programı ücretsiz olarak nasıl sınırsız kullanabilirim. ;)

pdr50 pdr50 (15)
7 yıl önce sordu

  • https://idmshoptr.com/ adresinden indirimli fiyatla satın alabilirsiniz. sevgiliogretmenim 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Internet Download Manager sınırsız kullanmak için satın almak gerekiyor.

Google üzerinden aratırsanız karşınıza bazı malum siteler gelecek. Crackli olarak Internet Download Manager full sürümü bu sitelerde var.  uzmanim.net'te bu tür program paylaşımları yasak.

hakan hakan (15424)
7 yıl önce cevaplandı

    Ben senelerden beri cracklı, sınırsız kullanmaktaydım ve bir kaç aydan bu yanada ömür boyu lisanslı sınırsız kullanmaktayım. Yani sınırsız kullanmakla lisanslı kullanmak tam olarak aynı şeyler değil.

    Sen hangisini sormuştun? Eğer bedava kullanım için bilgi ve yardım talep ediyorsan bu muhtevada yardımı sana uzmanım net kuralları gereği yapamayız. Diğer türlü;

    IDM Nasıl ve nereden satın alınır, resmi sürüm downloadı nereden yapılır? (tıkla)

    Ama IDM lisansını satan başka yerlerde var. Mesela gittigidiyor.com.. Ben gittigidiyor.com'dan normal resmi satış fiyatına göre 10 Lira daha ucuza (63 Liraya.. Ömür boyu lisans..) satın almıştım.

    temmuz temmuz (12505)