internet download manager uzantısı chrome web mağazası politikasını ihlal ediyor uyarısı

Google chrome uzantılar sekmesini açtığımda internet download manager eklentisinde bu uzantı chrome web mağazası politikasını ihlal ediyor şeklinde ifade geçiyor. Ara sıra devre sışı bile bırakıyor. Her seferinde açmaktan bıltım ne yaparsam birdaha devre dışı bırakmaz ve ihlal uyarısı vermez.

akbaba2 akbaba2 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hangi sürüm IDM yüklü?

    IDM Integration Module uzantısı 6.21.14 ve Chrome Sürüm 40.0.2214.115 m kullanıyorum ve herhangi bir uyarı yok.  internet download manager uzantısı chrome web mağazası politikasını ihlal ediyor uyarısı alıyorsanız Internet download manager sürümüzü eski olabilir mi?

    Google Chrome bir politika değişikliğine gitti. Artık uzantıkların Web magaza üzerinden indirilmesini istiyor.

    Internet Download Manager'i güncellerseniz sorun ortadan kalkacaktır. Internet Download Manager 24 Şubatta bir güncelleme çıkardı. Bu güncellemeyi yaparsanız sorun ortadan kalkacaktır.

    hakan hakan (15424)