Internet download manager

Merhaba, ben internet download manager indirdim 1 ay sure verdi. Kullandim ama simdi sinirsiz olmasini istiyorum yardimci olur musunuz? Format atsam internet download manager yukeyebilirim 1 aylik ancak bana internetten nasil bir program indirebilirim? Sinirsiz olsun.

proqram proqram (-7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    İnternet Download Manager programının full sürümü ücretlidir ve uzmanım. net'te korsan program paylaşımı yoktur,

    Internet Download Manager yetkili satıcısı (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      IDM yani Internet Download Manager yazılımı ücretli bir yazılımdır. Deneme sürümü süreniz bitmiş ve sınırsız olarak kullanmak istiyorsanız IDM lisansı satın almanız gerekiyor. Korsan olarak etkinleştirmek mümkün fakat uzmanim.net olarak korsana destek vermiyoruz. Google'da ufak bir aramayla bulabilirsiniz.

      brsozl brsozl (1961)
      8 yıl önce cevaplandı

        Tamam Hocam allah razi olsun tesekkurler ederim size.

        proqram proqram (-7)
        8 yıl önce cevaplandı

        • Doğru kabul ettiğiniz cevabı, cevabın sol tarafındaki tik işaretine tıklayarak onaylarsanız soru çözümlenmiş olur. damlakoc 8 yıl önce