İnternet'e giremiyorum-SSL hatası-portal sepeti

Öncelikle yardım icin ilgi gösterecek herkese teşekkür ediyorum.Su portal sepeti belasından kurtulmak icin yazdığınız herseyi afım adım yapıyorum.ama adwcleaner programını indirmek icin internet gerekiyor.Ki ben ne zaman nete girmeye çalışsam (google bing vs) ssl hatası veriyor.sayfa bazen açılsa da bozuluyor bilgisayarınız cökücek reklamları geliyor yada sayfa saatlerce yüklenmiyor. Problemin virüs kaynaklı oldugunu düşündüğüm icin avast ile tarattım ve bütün virüsleri sildim.Ama hala durum aynı.internete girebilmek icin ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen

mehmed mehmed (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SSL hatası için öncelikle DNS sunucularınızı değiştirin.

    Aşağıdaki linklerden yararlanarak DNS sunucunuzu değiştirin

    En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir? (Buradan tercih edilen DNS sunucuyu kullanın)

    Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir?

    Windows 8'de DNS nasıl değiştirilir?

    Portal sepeti için ayrıca Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir? bu linki eksiksiz yapın.  Hem reklamlardan hem de virüslerden kurtulacaksınız.

    murat murat (12492)