İnternet erişiminiz engellendi - ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED

internete giremiyorum. Chrome aşağıdaki hatayı veriyor

İnternet erişiminiz engellendi Bağlantıyı güvenlik duvarı veya virüsten korunma yazılımı engellemiş olabilir.
Aşağıdakileri deneyin:

Bağlantınızı kontrol etme
Güvenlik duvarı ve virüsten korunma yapılandırmalarını kontrol etme
Windows Ağ Teşhislerini Çalıştırma
ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED
İnternet bağlantınızı kontrol edin
Kabloları kontrol edin ve kullandığınız yönlendiricileri, modemleri veya diğer ağ cihazlarını yeniden başlatın.
Güvenlik duvarınızın veya virüsten korunma programınızın ayarlarından, Chrome'un ağa erişmesine izin verin.
Ağa erişmesine izin verilmiş bir program olarak zaten listeleniyorsa, listeden kaldırıp tekrar eklemeyi deneyin.

İnternet erişiminiz engellendi / ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

  • Kullanmakta olduğunuz bir anti-virüs var mı? xbedirhanx 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Firewall yani güvenlik duvarı kullanıyorsan bu internet erişimini kesmiş.

Yine İnternet Security uygulamalarından biri yüklüyse sorun bundan kaynaklanıyor.  Sorunun çözümü için firewall içinden tarayıcına izin vermelisin.

hakan hakan (15424)