Internet Explorer 10'da adres satırı önermelerini nasıl kapatırım?

Microsoft Internet Explorer 10 (IE 10)'da  adres satırına herhangi bir şey yazdığımda sanki daha önce girilmiş sitelermiş gibi daha önce girmediğim siteleri öneriyor. Internet Explorer 10 adres satırında otomatik tamamlama,
site önerme özelliğini nasıl kapatırım?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Internet Explorer 10 adres satırında otomatik tamamlama, site önerme özelliğini kapatmak için:

    1. Internet Explorer içerisinde Araçlar düğmesini tıklayın (sağ üst köşedeki Dişli simgesi) veya ALT + X tuşlarına basın.
    2. İnternet Seçenekleri'ni tıklayın.
    3. İçerik sekmesini tıklayın.
    4. Otomatik tamamlama bölümünü tıklayın.
    5. Önerilen URL'ler işaretini kaldırın.

    ​Bu işlemden sonra Internet Explorer 10 adres satırında otomatik tamamlama, site önerme özelliği kapatılacaktır.

    murat murat (12492)