Internet explorer 9.0.8112.16483 sorunu

iyi akşamlar avast kullanıyorum internet explorer günceleme uyarısı veriyor güncelle dediğimde bilgisayarınız için kullanılabilir güncelleştirme yok diyor acaba neden olabilir çözümü nedir explorere sitesinden indiriyorum gene hata veriyor nasıl çözebilirim bunu acaba

ferhat38 ferhat38 (1)
10 yıl önce sordu

  • işletim sisteminiz nedir? cemkara 10 yıl önce
  • windows 7 home basic 64 bit ferhat38 10 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Internet Explorer 11 sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Türkçe bölümünün karşısında İşletim sisteminize uygun olan sürümü seçin ve indir butonunu tıklayın.

Yukarıdaki Internet Explorer 11 Offline yükleme paketi ile kurulumu deneyebilirsiniz.

hakan hakan (15424)
10 yıl önce cevaplandı

  • işletim sistemi desteklenmiyor uyarısı veriyor explorer 11'i yüklemek için windows 7 sp1 veya server 2008 rs 2 sp1 gerekli uyarısı çıkıyor ferhat38 10 yıl önce
  • işletim sisteminiz nedir? hakan 10 yıl önce
  • windows 7 home basic 64 bit ferhat38 10 yıl önce

Muhtemelen Windows Güncelleştirmeleriniz eksik.

Denetim Masasından Güncelleştirmelere girin ve Windows güncellemelerini yükleyin.  Internet Explorer  11 için Windows 7 SP1'in yüklü olması gerekir.

Windows güncellemeleri yüklendikten sonra Internet Explorer 11 sürümünü yükleyebilirsiniz.

cemkara cemkara (4215)