Internet Explorer çalışmayı durdurdu hatası

Internet Explorer çalışmayı durdurdu hatası nasıl çözülür?

Internet Explorer çalışmayı durdurdu hatasının çözümü nedir?

Internet Explorer çalışmayı durdurdu hatasını nasıl çözerim?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Internet Explorer çalışmayı durdurdu hatası

    Internet Explorer çalışmayı durdurdu hatasının birçok farklı sebebi olabilir. Genelde bozuk veya hatalı eklentilerden kaynaklanan sorun için birden fazla çözüm önerisi bulunuyor. Internet Explorer çalışmayı durdurdu sorununu çözmesi muhtemel yöntemleri aşağıda bulabilirsiniz.

    Internet Explorer çalışmayı durdurdu hatasının çözümü

    1. İlk olarak denemeniz gereken yöntem Internet Explorer çalışmayı durdurdu hatasının sebebinin eklentiler olup olmadığını anlamak. Bunun için:

    • Başlat > Tüm programlar > Donatılar menüsüne girin.
    • Sistem araçlarına tıklayın. İnternet Explorer (Eklenti Yok) seçeneğini seçin.
    • Sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

    Eğer sorun çözülmüşse hangi eklentinin bozuk, hatalı olduğunu bulmak için:

    • Tarayıcı üzerinden Araçlar menüsüne girin.
    • Eklentileri yönet bölümünü açın.
    • Eklentileri tek tek Devre Dışı bırakarak hangi eklentinin hatalı olduğunu belirleyin.
    • Hatalı eklentiyi kaldırın.

    2. Eğer sorun bir önceki adımda çözülmediyse:

    Bilgisayarı yeniden başlatıp sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

    Internet Explorer çalışmayı durdurdu hatası çözülecektir.

    damlakoc damlakoc (1391)