"Internet explorer yanıt vermiyor" hatası nasıl çözülür?

İnternet explorer yanıt vermiyor. Beyaz sayfa şeklinde açılıyor ve yanıt vemeden kendi-kendine kapanıyor. İnternet exploreri sıfırlamayı, internetden yeniden yüklemiyi  de denedim. Ama çözüm bulamadım. Bu sorun oluştuğundan bu yana skype de "bağalanamıyor" hatası vermeye başladı. Rica etsem yardım edermisiniz?

arzumemmed arzumemmed (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    explorer windows işletim sistemiyle beraber yüklenen bir program microsoft hatalarını düzelten araçları burdan indirelilirsiniz http://go.microsoft.com/?linkid=9779673&entrypointid=RNP

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Skype bağlanamıyor hatası, büyük olasılıkla eski bir skype sürümü kullanmanızdan kaynaklıdır.

      Skype son sürümü indirdiğiniz halde hatayı almaya devam ederseniz, bilgisayarınızda kullandığınız antivirüs programını kapalı duruma getirin, Firewall varsa kapalı duruma getirin ve tekrar deneyin.

      damlakoc damlakoc (1391)
      8 yıl önce cevaplandı

        Hepinize çok teşekkür ederim, çözülürse bir daha teşekkür edicem)

        arzumemmed arzumemmed (1)
        8 yıl önce cevaplandı

        • arkadaşlar, önerileriniz denedim ama sorunlar hala çözülmedi( arzumemmed 8 yıl önce