İnternet explorer yasaklı sitelere giriş eklentisi

Merhaba arkadaşlar konu başlığında belirttiğim gibi İnternet explorer yasaklı sitelere giriş eklentisi varmü

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öyle birşey yok ama sistemde bir VPN masaüstü uygulaması yükler ve onu kullanırsan ve/veya DNS değişikliği yaparsan İnternet Explorer dahil herhangi bir web tarayıcı ile yasaklı sitelere girebilirsin.

    Yada İnternet Explorer değil ama Chrome tarayıcıda bir VPN uzantısı kullanarak Chrome tarayıcı ile yasaklı sitelere girebilirsin.

    En son olarak, sistemde Opera web tarayıcı yüklü bulundurursan bu tarayıcı vasıtasıyla -herhangi bir uzantı yüklemeye ve/veya DNS değişikliği yapmaya gerek olmadan- yasaklı sitelere girebilirsin.

    "Ücretsiz vpn programları ve eklentileri" Google araması sonuçları (tıkla)

    "Ücretsiz vpn programları ve eklentileri" uzmanım.net site içi araması sonuçları (tıkla)

    Chrome web tarayıcısı için VPN uzantıları (tıkla)

    Windows PC için Opera tarayıcı (tıkla)

    DNS değiştirme nasıl yapılır? (tıkla)

     En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)