Internet Explorer yasaklı sitelere girme

Merhaba arkadaşlar, Mozilla ve Chrome sistemi yavaşlattığı için tarayıcı olarak sadece Internet Explorer kullanıyorum. Acaba Internet Explorer'da yasaklı sitelere nasıl girebilirim?

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    DNS Değiştirir ve yabancı DNS'lerden birini atarsan bazı belli siteler hariç, yasaklı sitelere girebilirsin (Google DNS tavsiye ederim: 8.8.8.8 - 8.8.4.4)

     DNS nasıl değiştirilir? (tıkla)

    Ayrıca iyi bir VPN uygulaması ile yasaklı sitelere girebilme problemi tamamen çözülebilir:

    En iyi ücretsiz VPN hangisi? (tıkla)

    CyberGhost VPN nedir, Nasıl Kullanılır ? CyberGhost 6 sürümü nasıl kullanılır? (tıkla)

    Betternet Windows uygulaması (tıkla)

    Uzmanim.net vpn konuları için site içi arama sonuçları (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      VPN kullandığınız zaman bilgisayarınızın tüm internet trafiği VPN üzerinden sağlanacağından tüm yasaklı sitelere tarayıcı farketmeksizin girebilirsiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)