İnternet Explorer yüklemesi tamamlanmadı

Bilgisayarıma Explorer'ı kuramıyorum. Kullandığım program sadece explorer 11 i destekliyor. Bilgisayarımdan kaldırdım windowsun sitesinden bütün sürümlerini denedim. Güncellemeleri yaptım dolum çubuğu en sonuna geldiğinde ''İnternet Explorer Yüklemesi Tamamlanmadı'' diye bir hata çıkıyor sadece.

spoken0166 spoken0166 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çevrimdışı yükleyici ile mi deniyorsun? Internet Explorer 11 çevrimdılı yükleyiciyi şu adresten indirebilirsin:

    Windows 7 SP1 32-bit
    Windows 7 SP1 64-bit

    Kurulum için indirdiğin dosyayı sağ tuşla tıkla ve açılan pencereden "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini seç.

    Ayrıca kullandığın Windows 7 işletim sisteminin tüm güncellemelerinin yüklü olduğundan emin ol.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Verdiğiniz iki linkide denedim Hakan Bey fakat ikiside galiba 32 bit için. Desteklenmedi uyarısı veriyor. spoken0166 6 yıl önce
    • @spoken0166 linki düzenledim. Microsoft'un sitesinden direkt kopyalamıştım. Orada da hatalıymış. Şimdi tekrar deneyebilirsin hakan 6 yıl önce