İnternet geçmişi tamamen silme

İnternet geçmişimi tamamen nasıl silebilirim ?

ccvvbb61 ccvvbb61 (20)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternette girdiğiniz siteler tarayıcı geçmişi hariç 1 yerde daha saklanır. Tarayıcı geçmişinizi sildikten sonra C:\Documents and Settings\kulancıadı\Local Settings\Temporary eğer burdan bulamıyorsanız bilgisayarınız C:/ Ve D:/ bölümlerine Temporary dosyasını aratın bulduğu zaman bu dosyayı silin. Bir daha tarayııcı geçmişi hariç hiç bir yere kaydedilmiyecek. Saygılarımla...

    taha6161 taha6161 (-99453)
    9 yıl önce cevaplandı

      Ccleaner yardımcı olacaktır.https://www.piriform.com/ccleaner Buradan indirebilirsin

      senseihacker senseihacker (1)