İnternet Geçmişimi ve Adımı Silmek İstiyorum

Google'da  adımla arama yapınca, video yükleme sitelerine(izlesene gibi) zamanında açtığım hesaplar ve videolar çıkıyor. Ayrıca yorumlarım vs. falanda çıkıyor. Bunları komple sildirmek istiyorum.

nibal nibal (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunu tek bir yerden yapman mümkün değil. Öncelike üye olduğun sitelere giriş yaparak hesabını silmen gerekir. Örneğin Youtube'de yorumların varsa ve kaldırmak istiyorsan bunu Youtube üzerinden yapman gerekir.

    Sen bunları üye olduğun sitelerden kaldırdığında Google arama sonuçlarından da bir zaman sonra kaybolacaktır.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Sorunda o işte, çoğu siteye üye olmuşum şifreler aklımda değil. nibal 6 yıl önce
    • @nibal bunun bir çözümü yok. Dediğin mümkün olursa herkes istediği şeyi ortadan kaldırır. hakan 6 yıl önce
    • Ben şeye baktım, mesela izlesene sitesinin iletişimine mail yazsam kanalı silin desem. nibal 6 yıl önce
    • @nibal deneyebilirsin, izlesene içinde kanal silme gibi bir seçenek de olabilir. hakan 6 yıl önce

    Eğer daha önce üye olduğun sitelerdeki bilgilerini (kullanıcı adı ve şifre gibi) hatırlamıyorsan silmen mümkün değildir. İletişim adreslerine yazsan bile tahminimce senin o kanalın sahibi olduğunu doğrulamak için yine kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerini soracaklardır. Yine de deneyebilirsin istersen..

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Şikayet üzerine kapanma olur mu? nibal 6 yıl önce
    • O sitenin Topluluk Kurallarını ihlal etmediğin sürece hesap kapanmaz. Ona pek umut bağlama. Eğer profil resmin falan yoksa kalsın bence, sana ne zararı olabilir? @nibal omercik 6 yıl önce