İnternet hat değerlerim nasıl?

Merhabalar arkadaşlar,

Sizce resimdeki değerlerle sıkıntısız bir şekilde maksimum ne kadarlık bir hız alırım ?

mutlusen mutlusen (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    SNR Margin değerleri iyi görünüyor. 24 mbps'a kadarlık paket mi kullanıyorsun? İnternet servis sağlayıcınla görüştün mü? Fena değil denecek bir altyapın var anladığıma göre..

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      24 Mbps fakat 100 Mbps almak istiyorum, herhangi bir kopma sorunu falan olur mu, onu merak ettiğim için sordum.

      mutlusen mutlusen (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Alt yapın destekliyorsa alabilirsin sadece. Bunu alıp alamayacağını biz bilemeyiz. İnternet şirketine sorman lazım, en doğru bilgiyi onlar verir. omercik 4 yıl önce