İnternet hat değerlerim normal mi?

Aşağıdaki resimde internet hattıma ait değerler var. Sizce bu değerler normal midir? Nasıl olmalı?

yasarbiceps yasarbiceps (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ADSL altyapıya göre gayet iyi görünüyor. Ben bir sıkıntı göremedim. Bir de Speedtest'ten ölçüm yapın. Bakalım ne çıkacak.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      yasarbiceps yasarbiceps (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Oyunlar da 90'dan aşağı düşmüyor normal de 60-65 arası ping olması lazım. Geçen sene öyleydi bu sene hiç düşmedi sabit 90 100 anlam veremedim 6 aydır hiçbir çözümünü bulamadım yapmadığım şey kalmadı. yasarbiceps 6 yıl önce
      • @yasarbiceps hangi oyundan bahsediyoruz onuda açıklarmısınız ahmet5847 6 yıl önce
      • Pubg, Cs Go, Pes 18, İnsurgency daha kısacası online oyunların hepsin de böyle. Anlam veremiyorum. @ahmet5847 yasarbiceps 6 yıl önce
      • (ADSL altyapınız olduğunu baz alarak söylüyorum) download hızı gayet iyi. Ping değeri de fena değil gibi geldi bana. @yasarbiceps omercik 6 yıl önce
      • Evet ADSL altyapı var zaten hem de yakın. Ttnet ile görüştüm az önce zaten. Modemin firmasını yönlendirdiler hat değerleriniz iyi gayet dediler. Modemin firması ile konuştum onlar da modemin bilgilerini filan istediler 5 yılık modem kullanıyorsun onda sıkıntı olabilir dediler arkadaştan alıp deneyeceğim bir de ona göre tekrar yazarım. Şuana kadar yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. yasarbiceps 6 yıl önce