İnternet hızı yazılımsal olarak hızlandırılabilir mi?

İnternet hızını yazılımsal yolla hızlandırmak mümkün mü ? modemin internet hızına etkisi olur mu ya da modemin konumunun etkisi olur mu ?

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir internet hız arttırıcı programla internet hızınızı arttırmanız mümkün değil ( mümkün olsa bile size çok az bir artış sağlar ), internet sağlayıcın sana o hızla interneti vermiş. senin olduğun şehirde Fiber Altyapı yoksa internet sağlayıcın fiberse ( Yüksek hızlı internet ) Fiber altyapı olmadığından sana verecek maximum değerler çok düşüktür.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)