İnternet hızım bir anda düşüp tekrar yükseliyor

Anlamadığım bir şekilde internet hızım bir anda düşüp sonra tekrar eski haline geliyor mesela ben 950 kb ile indirirken o bir anda 300 kb a düşüyor ve düşerkende internet kesilip geri geliyor bunu nasıl çözebilirim? indirme yaparken çokta önemli değil ama online oyun oynarken çok büyük bir sıkıntı yaşıyorum.

namepas namepas (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu durum donanımsal bir hata değil tamamen internet hızınız ve modeme yakınlığınız veya çevrenizdeki elektronik cihazlar dahi olabilir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      İnternet sağlayıcınız Ttnet midir ?
      Eğer öyleyse telefon hattı kullanıma geçince internet kesintisi yaşayabiliyorsunuz.

      blackheaven blackheaven (728)
      7 yıl önce cevaplandı

        altyapı meselesi de olabilir müşteri hizmetlerini ara

        edizgokaslan edizgokaslan (28)