internet hızım internet hızı 16 mbps ama dosya indiremiyorum

İyi geceler öncelikle. Bugün format attım ve internetten driverleri yüklemek için uğraşmaya başladım ve bu sorunla karşılaştım. Şuan internet hızım 16mbps gözüküyor ttnetlede konuştum lakin diyelim google chrome indirmeye başlıyorum %3, %6 gibi rakama hızla gelirken artından orda görülen indirme hızı kb'ye kadar düşüyor. lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

oguz122 oguz122 (1)
7 yıl önce sordu

  • ARKADAŞLAR DRİVER PACK SAYESİNDE BÜTÜN SORUNLARI AŞTIM OHHHHHH ALLAHIM BU PROGRAMI YAPANDAN BİN RAZI GELSİN :d:d:D PCYİ DUVARLARA VURACAKTIM AZ KALSIN oguz122 7 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Internet Download Manager bu programla dene 1 ay ücretsiz deneme  burdan indir

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

  • Merhaba, durumu şöyle özetleyeyim bildiğin şuan idmyi zor indiriyorum. Ama hız testiğne girdiğim zaman 16 mpbs gösteriyor, bugün aşırı şekilde indirme yaptım adil kotayı geçmişim ve oraya daha yansımamış olabilirmi ? yoksa bilgisayardanda kaynaklı olabiliyormu bu sorunlar. idm indiği zaman onu deneyeceğim bekliyorum şuan. oguz122 7 yıl önce
  • idmyi indirdim lakin onunlada aynı indirme hızı :S yardım edin lütfen, umarım akkden kaynaklıdır bu durum oguz122 7 yıl önce

edit: android telefonumdan gayet rahat şekilde video ve indirme yapabiliyorum hız normal, ama bilgisayarda hala aynı

oguz122 oguz122 (1)
7 yıl önce cevaplandı

    Herhalde kablolu ve kablosuz, hangisinden internete bağlanıyorsan ağ bağdaştırıcısı sürücünün yanlış ve tam uyumlu olmayan bir sürümünü yüklemişsin, problem sebebi o olmalı.

    Ağ bağdaştırıcısı sürücünü bir kere daha kontrol et ve gerekiyorsa mevcut olanı sistemden kaldırarak bulacağın tam doğru, tam uyumlu sürücüyü yükle.

    Önemli: Bütün downloadlarmı aynı şekilde yoksa sadece bir download denedin ve ondamı karşılaştın bu problem ile? Bu çok önemlidir. Mutlaka değişik downolad denemeleri yaparak sonuçları değerlendirmelisin. Yoksa olumsuz bir örnek seni yanıltabilir.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bağdaşdırıcı sürücüsü hakkında yardım edebilirmisiniz bana. uygun olan driveri bulmam için. oguz122 7 yıl önce
    • Sistemin hakkında bilgileri bilmemiz gerekir? Desktop, laptop, marka model falan.. temmuz 7 yıl önce
    • Ve işletim sistemini, sistem yapısını (x86, x64 gibi).. temmuz 7 yıl önce
    • Mesajımın altına bir ilavede bulundum. Oraya yeniden bakmalısın. temmuz 7 yıl önce