İnternet Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Nelere Dikkat Etmeliyiz? Yardım Eder Misinİz ?

cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
9 yıl önce sordu

  • Biraz daha detay verir misiniz? Büyük küçük harf kullanımına dikkat ederseniz iyi olur ayrıca. cemkara 9 yıl önce
  • Ne gibi feritarslan 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

bcaggul Arkadaşın söylediği gibi tam zamanlı koruma sağlayan bir AntıVırus programı olmalı.İnternette gezinirken uyanık olmalısın neye tıkladığını ne indirdiğini kontrol etmelisin.Dosya uzantılarına iyice bakmalısın.Eğer PC ne bir metin belgesi veya bir EXE uzantılı bir program geldiğinde sağ tıklayıp düzenle kısmından ne olduğuna bakmanı öneririm.Trojan ihtimaline karşı AntıVırus programı olsa bile araştırmalısın.Uzun Lafın Kısası: Bilinçli olmalısın...

byhacker byhacker (57)
9 yıl önce cevaplandı

    Öncelikle bilgisayarında bir virüs programı bulunmalı.

    Çoğu internet sitesinde olna virüslerden kaçınmalısın asla güvensiz yazılımlar indirmemelisin

    Durduk yere inen şeyleri direk silmelisin (Genellikle virüs programı bunu yapar)

    Bunların dışında daha açık soru sorarsan anlatabilirim

    bcaggul bcaggul (117)