internet olsun ama Whatsapp'tan mesaj gelmesin istiyorum

merhaba arkadaslar, iphonelarda oldugu gibi mobil internet olan telefonda whatsapptan mesaj gelmemesi icin bildirimi kapatmak mumkun. peki androidde boyle bir şey var mi? ,yardimci olursaniz sevinirim

fortys3v3n fortys3v3n (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bildirim değil internet varken mesaj gelmesin istiyorsan Google Play üzerinden NoRoot güvenlik duvarını indir. Daha sonra whatsapp'ın internet erişimini kes. Böylelikle internet varken whatsapp üzerinden sana mesaj gelmez.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

      krsn krsn (233)