Internet onceligi nasil ayarlanir?

merhabalar soyle bir sikintim var evde ailenin tumu internette ve cogunlukla video seyrediyor ve tum interneti supuruyolar bunun yuzunden oyunlarda pinglerim 500 u geciyor rica etsem internet onceligini yada bana gelme miktarini nasil ayarlarim?

rextor1337 rextor1337 (1)
6 yıl önce sordu

  • Hız kısıtlamasını yapabilirsin link atardım ama reklam yasak... krsn 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Diğer kullanıcıların hızlarını belli bir MBs'de sabit tutabilirsin, böylelikle ağ genişliğinin yüksek bölümünü kendine ayırırsın.

Şu linkte örnek bir modemde bunu anlatmıştım: TD-W9970 modemde bant genişliği /internet hızı nasıl ayarlanır?

hakan hakan (15424)
6 yıl önce cevaplandı

  • Benim kullandigim modemin modeli Huawei HG253s ve linkteki seylerin hicbiri yok kendimde biseyler yapmaya calistim ama dediklerinize benzer bisey bulamadim rextor1337 6 yıl önce