İnternet paketi var tl gidiyor

İnternet paketim 10gb olmasına rağmen süresi ve kotası var ama paketim yokmuş gibi tl gidiyor bunun sebebi nedir

mumim mumim (19)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunu müşteri hizmetlerine bildirsen iyi ola bilir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      İnternet paketi kotan ve süren dolmadıysa TL gitmesi normal değil.  10GB kota özel bir şey için değil di mi? Mesela sadece sosyal medya için paketler var bu tür bir paket değilse o zaman mutlaka müşteri hizmetlerini ara. Internet paketinin yenilenmesi ile ilgili bir sorun olabilir.

      Vodafone müşterisiysen Vodafone yanımda uygulamasını indir orada paket detaylarını görebilirsin. Sanırım diğer operatörlerinde bu şekilde uygulamaları var. Onlardan paketinle ilgili bilgi alabilirsin.

      hakan hakan (15424)